Web Informer Button

Οι άλλες μας ιστοσελίδες.

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη .!!
========================================

Τρένο η ομάδα του Praktiker διέσυρε την ομάδα Παπαγεωργίου με το ευρύ σκορ 6 - 0.!!!!!!!!

Τρένο η ομάδα των Εργαζομένων Praktiker κέρδισε με το ευρύ σκορ 6 - 0 την ομάδα των Εργαζομένων του Ν.Παπαγεωργίου στα πλαίσια του πρωταθλήματος εργαζομένων υπό την αιγίδα του Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης.
Η ομάδα του Praktiker ξεκίνησε δυνατά τον αγώνα και προηγήθηκε στο Α΄ημίχρονο με 2-0.
Στο δεύτερο ημίχρονο παίζοντας πιο επιθετικά κατόρθωσε να βάλει άλλα 4 γκολ διαγράφοντας έτσι μια μεγάλη σε έκταση νίκη.
Δεν υπήρχαν διακριθέντες διότι όλοι οι ποδοσφαιριστές στον χθεσινο βραδυνό αγώνα έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους.