Web Informer Button

Οι άλλες μας ιστοσελίδες.

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη .!!
========================================

Μεγαλειώδη νίκη του Αχιλλέα Περαίας επί της Αναγέννησης Ρυσίου με 6 - 1.(βίντεο)

Μεγαλειώδη νίκη του Αχιλλέα Περαίας επί της Αναγγένησης Ρυσίου την οποία συνέτριψε με το ευρύ σκορ 6 - 1.
Οι ποδοσφαιριστές του Αχιλλέα μπήκαν δυνατά στον αγώνα και κατάφεραν να προηγηθούν στο πρώτο ημίχρονο με σκορ 3 - 0.
Στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου έγινε το 4-0 για τον Αχιλλέα οι παιχτες του οποίου χαλάρωσαν προς στιγμή με αποτέλεσμα να μειώσει το σκορ η Αναγέννηση σε 4-1.
Στη συνέχεια παιζοντας σοβαρά και χωρίς χαλάρωση οι παίκτες του Αχιλλέα κατόρθωσαν να σκοράρουν άλλες δύο φορές γράφοντας το επιβλητικό 6 - 1.

Σκόραραν για την ομάδα του Αχιλλέα οι
Βίκτωρ 4 γκολ
Μηνασίδης 1
Ρασλάν 1.

Οι θεατές του αγώνα αποθέωσαν στο τέλος τους νικητές που με την σημερινή τους νίκη παρέμειναν στην δεύτερη θέση της βαθμολογίας.