Οι άλλες μας ιστοσελίδες.

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη .!!
========================================

Κέρδισε με σκορ 3-0 η Νίκη Μεσημερίου τον Αχιλλέα Περαίας στο σημερινό ντέρμπι.

Νικήτρια με σκορ 3 - 0 αναδείχθηκε η ομάδα του Μεσημερίου στο σημερινό ντέρμπι με τον Αχιλλέα Περαίας.
Ένα σκορ όμως που αδικεί την ομάδα του Αχιλλέα καθώς ήταν άτυχος χάνοντας πέναλτι στο 0-0 και έχοντας δοκάρι αμέσως μετά.
Από νωρίς είχε και την ατυχία να παίζει με  10 παίκτες λόγω αποβολής.
Εκμεταλλευόμενη την αποβολή και την ατυχία του Αχιλλέα  η Νίκη Μεσημερίου κατόρθωσε να προηγηθεί στο πρώτο ημίχρονο με 1-0 σκορ που τριπλασίασε στην διάρκεια του δευτέρου ημιχρόνου.
Με την σημερινή της νίκη η ομάδα του Μεσημερίου φιγουράρει στην πρώτη θέση έχοντας τεράστια διαφορά από τον δεύτερο.
Ο Αχιλλέας Περαίας παρουσιάζοντας τέλειο σύνολο και παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο δικαιολογημένα αισθάνεται άτυχος στο σημερινό ντέρμπι.