Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη .!!
========================================

Νίκη με ανατροπή για το Praktiker που κέρδισε με σκορ 3-2 το 424ΓΣΝΕ

Καλπάζει προς την κορυφή αποδίδοντας σπουδαίο ποδόσφαιρο η ομάδα του Praktiker στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος που διοργανώνει το Ε.Κ.Θεσ/κης.

Με ανατροπή στο Β΄ημίχρονο η ομάδα του Praktiker κέρδισε την ομάδα του 424ΓΣΝΕ με τελικό σκορ 3-2.

Στο Α΄ημίχρονο έχανε με 0-2 παρ΄όλο που έχανε συνεχώς ευκαιρίες για να σκοράρει.

Στο Β ημίχρονο παίζοντας φανταστικό ποδόσφαιρο και αξιοποιώντας πλήρως τις ευκαιρίες μείωσε το σκορ στο 50΄με τον Σαχπαζίδη,ισοφάρισε σε 2-2 στο 70΄με τον Στεφάνου και κατόρθωσε να προηγηθεί στο σκορ με 3-2 στο 78΄με τον Σαββίδη.
΄
Δεν υπάρχουν υστερήσαντες για την ομάδα του Praktiker μιας και όλοι οι ποδοσφαιριστές έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους φθάνοντας στην μεγαλειώδη ανατροπή και νίκη επί των περσινών κυπελλούχων.