Οι άλλες μας ιστοσελίδες.

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη .!!
========================================

Άδικο το χθεσινό αποτέλεσμα με σκορ 1 - 1 για την ομάδα του Praktiker.

Χθες το βράδυ είχα την τιμή να προσκληθώ και να παρακολουθήσω τον ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ των ομάδων του PRAKTIKER και του ΟΑΣΘ που διεξήχθη στα πλαίσια του πρωταθλήματος που διοργανώνει το Ε.Κ.Θεσσαλονίκης.
Ισόπαλο τελικά ήταν το αποτέλεσμα με σκορ 1 - 1.
Ένα σκορ όμως πλασματικό που αδικεί κατάφωρα την ομάδα του Praktiker που ήταν καλύτερη του αντιπάλου καθ΄όλη την διάρκεια του αγώνα, ειδικά στο Α΄ημίχρονο όπου είχε σωρεία χαμένων ευκαιριών και θα μπορούσε να προηγηθεί με τουλάχιστον 2 γκολ.
Άτυχες στιγμές και ένα τραγικό λάθος στην άμυνα στο 86΄λεπτό έδωσαν την ευκαιρία στην ομάδα του ΟΑΣΘ να ισοφαρίσει το σκορ που μέχρι εκείνη την στιγμή ήταν 1-0 υπέρ του Praktiker από το 60΄λεπτό με γκολ ποίημα του Σαββίδη.
Στο 87 λεπτο η ομάδα στερήθηκε τον τερματοφύλακα της Θ.Σιτσάνη που απεβλήθη.
Το πραγματικό σκορ του αγώνα σύμφωνα με την απόδοση και τις ευκαιρίες που είχε η ομάδα έπρεπε να ήταν 3-1 αλλά δυστυχώς έτσι είναι το ποδόσφαιρο.